Фото
offline більше місяця
pyurkovskiy@gmail.com
+380955869659
+380955869659
+380955869659
На сайті з 25.06.2022
Фото
Репетитор :
Викладє за адресою :
Викладає online
Предмети :
Креслення (300 грн./година), Нарисна геометрія (300 грн./година)
Виконавець :
Типи :
Предмети :

Університетський викладач з 25-річним досвідом. Зараз на пенсії. Маю достатньо вільного часу для занять.

Кандидат технічних наук, доцент. Автор підручників та методичних посібників з нарисної геометрії. Викладав нарисну геометрію та інженерну графіку на механічному факультеті університету протягом 25 років. Можу консультувати тільки студентів українських університетів. В зарубіжних університетах програми з предмета сильно відрізняються він програм українських вузів. Готую абітурієнтів з креслення для вступу на архітектурний факультет.

Вища інженерно-технічна освіта, кандидат технічних наук, доцент кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки.

Закінчив очну аспірантуру на кафедрі нарисної геометрії та інженерної графіки Київського інженерно-будівельного інституту.

Завідувач кафедри автоматизованого проектування.

Автор підручників з нарисної геометрії для студентів вузів. Мова викладання - українська або російська. Можу також консультувати і навчити студентів українських вузів виконувати домашні завдання з нарисної геометрії та креслення (інженерної графіки) будь-якої складності, в тому числі з використанням комп‏׳‏‎ютерної графіки. Маю досвід підготовки учнів середньої школи з креслення для вступу в університет, зокрема на архітектурний факультет.