
Навчаю розмовної англійської, готую до різних тестів, в тому числі до ЄВІ, ЗНО, ДПА, IELTS та інші. Маю досвід підготовки студентів як за кілька років до здачі, так і за 10 днів (це мабуть рекорд) і в обох випадках результати були чудові! Працюю як з дорослими так і з дітьми! Маю свою методику запам׳ятовування нових слів та виразів. До кожного студента підбираю індивідуальний підхід. Працюю як з general English, так і з фаховою англійською (Business English, Medical, for IT…). На заняттях використовую власні презентації, готові онлайн ресурси та книги (маю базу різноманітних книжок: від Solutions до Cambridge English. Мій офіс знаходиться на вул. Дудаєва (центр), також є можливість проводити заняття онлайн (Skype, Zoom, Viber, Google Meet).
Навчалась в Львівському національному університеті ім. І.Франка на факультеті іноземних мов (філологія: англійська мова та німецька), маю диплом магістра. Вже кілька років як закінчила університет та працюю виключно в сфері викладання! Два роки назад заснувала власну школу англійської LuckyU_English. Я та моя команда працюємо як з індивідуальними заняттями, так і з групами, також займаємось ІТ англійською для компаній, Business English, Medical English та готуємо до езаменів (в тому числі міжнародних).
Готувала багатьох студентів до співбесіди на роботу, яку вони пройшли успішно, також займалась підготовкою до здачі ЗНО, ЄВІ, IELTS та учні отримали хороші результати.