Фото
offline більше місяця
Parakhonja-oksana@ukr.net
+380971268568
На сайті з 29.10.2021
Фото
Фото
Фото
Репетитор :
Викладє за адресою :
Викладає вдома у учня :
Викладає online
Предмети :
Математика (250 грн./година), Математика (шкільна програма) (250 грн./година)
Виконавець :
Типи :
Предмети :

Вашій дитині важко дається математика чи навпаки — дуже добре і Ви бажаєте захопити дитину більш складними завданнями? Тоді Вам пощастило потрапити на мою сторінку. Допоможу підтягнути, полюбити та зрозуміти математику, заповнити прогалини в знаннях та освоїти розуміння предмету. Працюю в 5−11 класах. Індивідуальний підхід до кожного учня.  

Маю вищу педагогічну освіту, ступінь магістра. Працюю в класах з поглибленим вивченням математики, рівень стандарт та Інтелект України. Стаж більше 5 років.

В онлайн навчанні використовую платформу zoom, а також для більш комфортної роботи в дистанційному режимі використовую онлайн дошку та стілус Apple Pencil, дані інструменти прирівнюють онлайн заняття до очного вивчення предмету. 

Також маю власний сайт на якому розміщую відеоролики з математики, алгебри та геометрії для учнів середньої школи. Потрапити на сайт ви можете за посиланням: https://parakhonja-oksana.wixsite.com/mysite

 

Ціна від 250 грн/год (в залежності від класу та рівня підготовки).

 

Заняття проводжу онлайн (не важливе місце проживання, учень може знаходитись в будь-якій точці світу де є інтернет покриття) або очно Київ/Княжичі (броварського району). Очні заняття розглядаються індивідуально.  Поспішіть записатися, місця обмежені, тел. +380971268568, телефонуйте/пишіть на Viber.

НПУ їм М.П. Драгоманова, викладач математики, вчитель інформатики, АНКС