Фото
offline більше місяця
katkuch69@gmail.com
+380951266369
На сайті з 26.10.2021
Репетитор :
Викладає online
Предмети :
Німецька мова (200 грн./година), Німецька мова (шкільна програма) (200 грн./година)

Німецька мова для різних вікових категорій та різних цілей! Підготовка та здача мовних іспитів на підтвердження рівня A1-B2, повсякденна розмовна мова, спеціальна фахова та ділова нім.м., підготовка до ЗНО та Єві, вступу у навчальні заклади,для виїзду за кордон з метою роботи та туризму, додаткові заняття з дітьми шкільного віку по програмі та додатково, ігрова форма для дітей. Онлайн на платформах zoom та скайп.

Освіта: 1. Педагогічний коледж імені Юрія Федьковича 2004. Кваліфікація: Вчитель початкових класів, вчитель німецької мови.

2. Чну ім.Ю.Федьковича 2009. Кваліфікація:  Магістр філології, викладач німецької та англійської мов.

 

У викладанні виходжу з цілей вивчення учнем німецької мови, відповідно до мети учня підлаштовуюсь у виборі матеріалів для даного курсу. Використовую лише автентичні німецькомовні матеріали, електронні джерела,аудіо та відео. Намагаюся привити вміння думати німецькою мовою, включатися в комунікацію навіть на початкових етапах вивчення.  Багаторічний досвід роботи в школі та у вищому навчальному закладі, стажування при університеті м. Аугсбург 2010 (Bukowina-Institut). Більше 12 років проводжу індивідуальні заняття з німецької мови.

Успішна підготовка та здача учнями ЗНО та іспитів у Goethe-Institut.