Фото
offline більше місяця
+380931456613
На сайті з 09.10.2021
Репетитор :
Викладає online
Предмети :
Історія (шкільна програма) (150 грн./година), Українська література (шкільна програма) (150 грн./година), Українська мова (200 грн./година), Українська мова (шкільна програма) (150 грн./година)

Маю дві вищі освіти. З відзнакою закінчила історико-правознавчий та філологічний факультети НДУ ім. Миколи Гоголя. З 2006 року працюю в ЗОШ. Досвід викладання онлайн - 2 роки.

Як репетитор вибудовую роботу з учнями за індивідуальною програмою відповідно до віку, рівня знань з предмета, потреби поглиблено опрацювати певні теми тощо.

Перш ніж почати роботу з дитиною з’ясовую, чи не має вона прогалин у знаннях з курсу попереднього класу, щоб побудувати процес навчання таким чином, аби ці прогалини усунути й створити міцне підґрунтя для засвоєння нового, складнішого матеріалу. Моя мета – зробити заняття з учнем якомога ефективнішими.

У роботі з учнями широко використовую наочність, яка полегшує процес запам’ятовування правил. Як супровід онлайн-заняття використовую анімовані презентації для детального пояснення складних мовних процесів та явищ.

Ніжинський державний університет ім.. Миколи Гоголя, історико-правознавчий факультет (2004 рік), філологічний факультет (2013 рік).

 

Успішно готувала переможців олімпіад з української мови та літератури (переможці ІІІ етапу), Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Тараса Шевченка (ІV етап), конкурсів науково-дослідницьких робіт з історії та української мови та літератури.

Мої учні успішно складають ДПА/ЗНО з української мови та літератури.