Як правильно вибрати міжкімнатні двері?

Уже дуже скоро Ви зможете святкувати новосілля! Але ще потрібно зробити ряд робіт. Зокрема, купити і встановити міжкімнатні двері в Івано-Франківську в своїй новій квартирі! Про що варто задуматися і пам’ятати при купівлі міжкімнатних дверей? Ось декілька цінних порад:

  • Плануйте заздалегідь. Ще на етапі будівництва(якщо будинок) або ремонту плануйте якими саме будуть міжкімнатні двері, куди будуть відкриватися тощо. Слід визначитися із видом інтер’єру і підібрати саме такі двері, які підкреслять дизайнерський задум і чудово впишуться в приміщення.
  • Визначіться з кольором. Варто взяти до уваги те, якого кольору будуть стіни, підлога, плінтуси тощо.
  • Нехай стіни будуть рівними! Це дуже важливо, адже ніхто не хоче бачити некрасиві зазори між лиштвою міжкімнатних дверей і стіною.

міжкімнатні двері івано-франківськ4

Види міжкімнатних дверей

Виберіть конструкції і матеріал дверей. Існує декілька основних видів міжкімнатних дверей:

  1. Шпоновані. Мова йде про двері, в яких середній шар конструкції – ДСП. А ззовні вони облицьовуються штучним або натуральним шпоном. Вони міцні і масивні. І у вашій квартирі вони чудово виглядатимуть зі склом чи вставками дзеркальними.
  2. Щитові або каркасні. В даному випадку основою є міцний дерев’яний каркас, зазвичай із хвойних порід дерева. А що ззовні? У більшості випадків це плити МДФ. А для декорування використовується плівка ПВХ, ламіноване покриття або ж шпон. Перевагою є те, що вони доступні за ціною, неважкі і є широкий вибір.
  3. Тафльовані. Збірна конструкція з дерева, а одна з “ізюминок” таких дверей – це фільонки, зроблені з масиву дерева. Щоб з’єднати в одну суцільну конструкцію, використовується спосіб з’єднання паз-шип.

Де замовити?

Компанія “Сучасний дім” в Івано-Франківську допоможу визначитися з найкращим варіантом міжкімнатних дверей саме для вас! Фірма пропонує міжкімнатні двері від найкращих виробників України, зокрема таких:

  • Двері "Новий стиль" - основний виробник міжкінатних дверей в Україні. Надзвичайно широкий вибір - більше 16 колекцій і понад 100 моделей. А щодо кольорів, то їх більше ніж 15. Підійдуть навіть для найвибагливіших клієнтів, які хочуть створити унікальний дизайн інтер‏׳єру
  • "Термінус" - відома торгова марка дуже якісних, в тому числі і дверей Преміум класу. Прешокласний шпон, тафльовані двері, доступна ціна - усе це ви знайдете в "Сучасному домі", офіційному представнику Термінус в Івано-Франківську.
  • ОМІС - ще один виробник якісних дверей.  Екошпон, ПВХ, Натуральний шпон – чого тільки ваша душа забажає.

якісні міжкімнатні двері в Івано-Франківську12

До речі, у компанії "Сучасний дім" проходять постійні акції на міжкімнатні двері. Ви можете перейти за посиланнями вище на їхній сайт і дізнатися більше. 

Бажаємо хорошу вибору у створенні затишку для вашої домівки!

 
 
 
2022-01-24