Як обрати репетитора

Інструкція для батьків
Для того, щоб обрати репетитора який буде вести дитину до результату, потрібно докласти чимало зусиль, і відповісти собі на декілька питань.


Навіщо?


Визначте кінцеву мету занять. Скласти ЗНО з історії на 190+ балів, написати семестрову контрольну з математики на 12, вивчити шведську мову на рівень A2 за рік. Важливо вказати час на досягнення, і сказати про ціль репетитору та учню.


Початкова точка


Знайдіть тест з предмету, по якому передбачаються заняття. Дайте пройти учневі цей тест. Це потрібно для того, щоб зафіксувати стартові знання, і бачити динаміку. Тест варто проводити регулярно. Щомісяця/кожні півроку фіксувати результат.


Пошук


Переходимо до прямих дій. Сайтів для пошуків репетиторів існує безліч. Оберіть найзручніший, зі зрозумілим інтерфейсом. Почніть пошук, дивлячись на кожного кандидата. Вподобаних збережіть.


Як обрати?


- Зверніть увагу на спеціалізацію репетитора. Деякі готують випускників до ЗНО, деякі викладають тільки студентам університетів;

- Виберіть форму навчання, яка Вам імпонує. Адже хтось віддає перевагу безпечному і зручному формату інтернет занять, а хтось-особистому спілкуванню;

- Визначте бюджет;

- Зверніть увагу на кваліфікацію. Перевірте дипломи, сертифікати;

- Фото. Обов‏׳‏‎язково попросіть у потенційного репетитора фото, а краще подзвоніть йому по відеозв‏׳‏‎язку. Поспілкуйтеся. Попросіть вчителя розповісти про те, як проходять заняття.


Пробне заняття


Відвідайте заняття разом з учнем. Подивіться, як репетитор подає матеріал. Прислухайтеся до думки дитини, адже важливо те, як вона сприймає вчителя. Це безпосередньо впливає на засвоєння інформації. Іноді, люди просто не сходяться характерами.


Репетитор-справжній друг учня, Який допомагає йому вчитися, засвоювати нову інформацію. Саме тому кожне заняття не повинно викликати негативних емоцій, а навчання в подальшій перспективі повинно давати плоди!

2021-09-13