ВІДКРИВАЄМО РИМ

Ніщо не розвиває людину так, як подорожі. Саме вони надихають, допомагають виходити за рамки, не боятися йти на зустріч новому.

Варто пам‘ятати, що подорожі-це завжди ризик. Саме тому ми радимо обрати людину, яка не тільки стане провідником у світ нової для Вас культури, а й допоможе з вибором комфортного місця проживання та іншими побутовими моментами. Це-ніхто інший, як професійний гід.

Василь Жук-Ваш ідеальний гід по Риму. Він має ліцензію на проведення екскурсій Римом та Ватиканськими музеями. Має якісну освіту, він навчався в Папському Лютеранському університеті, в Римі, з юних років вивчає історію християнської культури.

Чому ми радимо звернутися до висококваліфікованого гіда Василя Жука?
⁃ Офіційність
Василь має ліцензію, особисто проведе кожну замовлену екскурсію;
⁃ Досвід
Через щиру зацікавленість Василь постійно розвивається. Має вищу освіту, про яку зазначено вище;
⁃ Знижки
Приємні ціни для постійних клієнтів. Якщо Ви подивитеся на Рим з Василем хоч один раз, Ви точно повернетеся;
⁃ Акційні ціни на проживання
Ви зможете жити біля Ватикану, заплативши приємну суму. Бо професійний гід завжди знає до кого звернутися.

Василь поділився з нами історичними фактами про Форум Цезаря-перший імператорський Форум в Римі. Читайте цікавинки нижче:

1. Не тільки Цезар був причетний до будівництва. Марк Тулій Цицерон планував доповнити забудову, доручив купити ділянку землі;
2. Через 2 роки після закінчення будівництва Цезар загинув. Отже, йому не вдалося довго порадіти своєму творінню;
3. На Форумі можна побачити статую самого Юлія. Та це-лише копія однієї зі скульптур;
4. Форум Цезаря-не самотня споруда. З нього почалася низка форумів, яка зараз називається Імператорськими.
5. Біржа
Срібна базиліка, яка розташовується неподалік, була античною біржею, там міняли гроші.

Зацікавили факти? Можна продовжити знайомитися з Римом через статті на сайті https://romegid.com/uk/istorichni-fakti-pro-forum-tsezarya/ а можна не відкладати на потім, одразу купити квитки в одне з найкрасивіших міст світу.

На сайті Василя Жука Ви знайдете не тільки історичні факти та варіанти екскурсій. Можна почитати більше про гіда (відгуки, контакти, біографія), продивитися варіанти трансферів і апартаментів, навіть пошукати фотографа для своєї подорожі.

Хочете закохатися в історичне місто Рим? Звертайтеся до професійного гіда Василя Жука-https://romegid.com/uk/istorichni-fakti-pro-forum-tsezarya/

2021-11-25