У що зіграти на PlayStation у серпні 2022 року? Є 3 чудових варіанти

Для PS5 літо 2022 року видалося не надто насиченим на гучні релізи. За 3 місяці консоль не отримала жодних ексклюзивів, а мультиплатформенних проєктів вийшло одиниці. Через це зараз найкращий час, щоби зіграти в чергову добірку безкоштовних ігор в PS Plus. Sony підготувала 3 абсолютно різних проєкти, кожен із яких здатен подарувати декілька чудових вечорів, а саме Yakuza: Like a Dragon, Tony Hawk‏׳s Pro Skater 1+2 і Little Nightmares.

Кожна з них доступна на PlayStation 4. Власники ж консолі нового покоління можуть зіграти у Yakuza: Like a Dragon та Tony Hawk‏׳s Pro Skater 1+2

Yakuza: Like a Dragon

Серія Yakuza складається із майже десятка частин, але в Like a Dragon розробники вирішили відійти від них і розповісти геймерам нову історію. Завдяки цьому в грі з’явився новий протагоніст — Ітібана Касугі, член однієї із родин якудзи. Останні 18 років він провів у в’язниці за злочин, якого не скоював. Опинившись на волі, його зустрічає новий, незнайомий йому світ. До того ж Касугі дізнається, що родина його зрадила і тепер його мета знайти й покарати винних у цьому.

62fccd517d06b.jpg

Також поява нового героя дала змогу розробникам відійти від бойової системи попередніх ігор. Yakuza: Like a Dragon пропонує геймерам покрокові бої в кращих традиціях JRPG, водночас зберігаючи шалену динаміку бітемапу із минулих частин. Збір власної команди, прокачування її, безліч додаткових місій та міні-ігор подарують десятки чудових годин у Yakuza: Like a Dragon.

Tony Hawk‏׳s Pro Skater 1+2

Раніше симулятори скейтбордингу виходили ледь не щороку. Серія Tony Hawk була найвідомішою із них, пропонуючи геймерам стати на віртуальний скейт і виконати серію божевільних трюків, підкоривши десятки скейтпарків. Однак із часом популярність виду спорту, як і ігор, поступового згасла.

Tony Hawk‏׳s Pro Skater 1+2 — це ремейк перших двох ігор серії, який повертає геймерів у часи, коли скейтбординг був на піку популярності. Його створила студія Vicarious Visions, котра приділила уваги проєкту не менше, ніж Neversoft, розробники оригіналів. Це помітно в кожному елементі гри: перероблених, але таких знайомих рівнях, оновленій графіці, зручному управлінні та чудовими саундтреками, які ідеально вписалися б і в оригінальні ігри.

Розробники пропонують стати на дошку та підкорити всі локації, набравши якомога більше очок за виконання трюків. Це можна зробити як самому, так і з друзями в кооперативному режимі.

Little Nightmares

Little Nightmares переносить гравців всередину таємничого судна під назвою «Чрево». Воно переповнено загадковими речами й гігантськими створіннями, які викликають постійне почуття дискомфорту. Тут на кожному кроці гравців чекає лиш одне — невідомість.

Тут і прокидається головна героїня на ім’я Шоста. Геймерам потрібно допомогти їй вибратися й через оточення бодай щось дізнатися про те, що відбувається навколо. Little Nightmares — це пригодницький 2,5D платформер, тож на шляху до фіналу Шоста зіштовхнеться із безліччю загадок та заплутаними рівнями.

Джерело: UNIAN

2022-08-19