Типи репетиторів

Постійні питання-«як обрати репетитора», «де знайти репетитора», «репетитор ЗНО» і так далі. Але перед тим як когось шукати, потрібно зрозуміти-який саме репетитор потрібен. Поділимо їх на типи, щоб Вам було зручніше запам‘ятати.

1. Репетитор адвокат


Якщо учень не зрозумів предмет-репетитор захищає його. І якщо зрозумів-теж захищає. Винуваті завжди погані викладачі в школі, батьки, поганий настрій. Серед плюсів таких репетиторів можна виділити те, що діти перестають боятися, розкриваються, з‘являється інтерес до предмету. Серед мінусів-нестача критики та дисципліни може звести результат занять до 0.

2. Репетитор логік


Все елементарно і логічно з такими репетиторами. Просто розкладають все на теми та подають учню. Такі репетитори добре підійдуть для хімії, фізики, математики, та інших точних наук.

3. Репетитор зі сцени


Справжній оратор, якого хочеться слухати і слухати. Часто такі репетитори-викладачі з університетів, бо саме там доводиться багато говорити. Та лекції не завжди ефективні. У випадку з такими репетиторами варто звертати увагу на те, щоб вони питали учня і взаємодіяли з ним. Гарно підходять для занять з літератури.

4. Репетитор Ідеал


Саме такого ми і шукали. Серйозний, знається на предметі, пунктуальний та іноді-скучний. Тож, такі репетитори часто втрачають увагу учнів. Але слідкують за питанням дисципліни.

5. Репетитор Лідер


З такими спеціалістами заняття коштують дорого. Але і результат не змушує себе чекати.

А який репетитор у Вашої дитини?

2021-10-08