ТвоЄ-ЕМОЦІЇ В ПОДАРУНОК

Що подарувати хлопцю, мамі, дівчині, дідусю? У світі, де люди вже отримали матеріальне, варто дарувати емоції. Та як подарувати радість, умиротворення, або порцію адреналіну? «ТвоЄ»-мережа запальних та яскравих емоцій знає відповідь! Подаруйте сертифікат на враження. Зайдіть на головну сторінку сайту tvoeshop.com та оберіть сертифікат, використовуючи зручні фільтри. Оберіть місто, категорію, кількість осіб, вкажіть кому хочете зробити подарунок, бажану ціну. Відсортуйте, обравши популярні або новинки. Готово! Враження підібрані до смаку того, кого Ви хочете привітати. До речі, не обов‘язково чекати на свято, можна зробити подарунок просто так. А нижче Ви зможете побачити підбірку трендових подарунків, які точно подарують щастя.

Стрибок з парашутом Івано Франківськ

Помітили, стрибки з парашутом стали модними? Впевнені, що Вашим близьким не завадить адреналін? Просто загугліть «Стрибок з парашутом Івано-Франківськ», а краще відразу зайдіть на наш сайт, бо такої якісної та приємної за ціною послуги Ви точно не знайдете в наших конкурентів. Можна упакувати сертифікат у брендовий конверт, обрати зручний спосіб доставки. І слова про те, що люди не літають-вже не правда. Та варто зазначити, що навіть найбільші сміливці не відразу будуть стрибати. Такий серйозний крок потребує ретельної підготовки. Експертні інструктори розкажуть:

- Розміщення у літаку?;
- Стрибок;
- Зниження;
- Керування парашутом;
- Безпечне приземлення;

Перед стрибком кожен учасник попрактикується на тренажері. Стрибок здійснюється звисоти 700 метрів. Дивовижні краєвиди відкриються перед кожним, хто стрибне. Вільне падіння триватиме 3-4 секунди. Це будуть саме ті секунди, які запам‘ятаються на все життя. Багато сміливців розказують, що після стрибка з парашутом у них змінилося життя. Вони стали більш рішучими, швидше почали досягати цілей. Хочете подарувати стрибок з парашутом в Івано-Франківську, який точно стане приємним досвідом-купуйте сертифікат у «ТвоЄ».

Політ на повітряній кулі Івано Франківськ ціна

Не всім подобається екстрім. Коханому/коханій можна подарувати романтику, зігріє серце політ на повітряній кулі. Висота, на яку Вам доведеться злетіти-25 метрів. Це мов 9-поверховий будинок. Які види відкриваються на такій висоті… Словами це описати неможливо. Та пари, які вже спробували це враження відзначають, що стали ближче до свого партнера та чудово провели час! Якщо у Вас немає коханих-візьміть друга або подругу. Разом такі речі завжди переживати приємніше! Коротко розповімо, як проходить враження:

- Обираєте локацію у Івано-Франківській області;
- Отримуєте коротенький інструктаж;
- Підіймаєтеся вгору, та милуєтеся;
Враження змусить кожного почуватися у романтичному фільмі.

Політ на параплані Івано Франківськ

Літати, немов птах. Звучить, немов мрія дитинства. «ТвоЄ» створені, щоб перетворювати такі мрії на реальність. Робити це якісно, та за людські гроші. Лагідний екстрим, який сподобається майже кожному. Політ відбувається за допомогою розбігу на пагорбі, та може тривати годинами. Як проходить політ на пароплані?

- Інструктаж з техніки безпеки;
- Вивчення основ аеродинаміки та метеорології;
- Наземне тренування;
- Ознайомчі польоти;
- Якщо матимете бажання-самостійні польоти.

Ці емоції коже буде згадувати довго, з мурахами по шкірі.

Більше не модно дарувати матеріальне. Подаруй емоції разом з «ТвоЄ».

2021-11-14