Топ 10 сайтів для пошуку роботи в Іспанії

Іспанія – дружня та тепла країна, яка підходить для довгострокової трудової міграції. У ній склалося сприятливе середовище для швидкої адаптації. На думку досвідчених мігрантів, Іспанія як жодна інша європейська країна підходить для легкої трудової міграції. Щоб знайти потрібні вакансії, необхідно скористатися спеціальними агрегаторами. Вони працюють як електронні дошки оголошень.

Як швидко знайти офіційну роботу в Іспанії?

1) Найпростіший та перевірений мігрантами варіант – Layboard.com. Сайт працює буквально по всьому світу, і на ньому зібрані лише актуальні пропозиції. Для швидкої комунікації із потенційним роботодавцем краще пройти просту реєстрацію. Вона дозволить отримати доступ до своєрідного особистого кабінету.

2) Computrabajo – це ресурс, на якому можна завантажити своє резюме для працевлаштування в Іспанії на офіційних підставах. Знання іноземної мови стане великою перевагою.

3) InfoJobs – найпопулярніший в Іспанії сайт, який використовує місцеве населення та іноземці з освітою. Щодня оновлюються вакансії, тому постійно можна побачити тільки свіжі пропозиції. Інтерфейс простий, підходить для новачків, які ще не мають досвіду трудової міграції. Здобувач може отримати або залишити відгук, щоб швидше зв‏׳язатися з потенційним роботодавцем. Якщо порівнювати зі схожими майданчиками, то у InfoJobs одні з найвищих показників у Європі.

4) Empleate є ресурсом, створеним державною службою зайнятості. Вона гарантує, що опубліковані пропозиції перевірені та надійні. Роботодавці, які виставляють оголошення, зацікавлені у працевлаштуванні іноземців або людей без досвіду роботи. Окрім пропозицій, на сайті є багато корисної інформації.

5) Простий та популярний варіант – Indeed. На ресурсі зібрані вакансії із різних сайтів. Є окрема категорія пропозицій, виставлених безпосередньо від роботодавця. На безкоштовному майданчику можна розглянути пропозиції або виставити своє резюме, щоб швидше отримати відгук. Серед найпопулярніших вакансій офіціант, інженер та працівник клінінгової компанії. Для зручності на сайті можна виставити фільтр за розміром заробітної плати або містом в Іспанії.

6) Infoempleo – спеціальний сайт для пошуку роботи в Іспанії. Майданчик має окремий портал, де можна пройти навчання. Додаткова інформація допомагає правильно створити резюме, підшукувати вакансії та покращувати свої навички у вибраній сфері. На порталі існує статистика та графіки, які показують стан ринку праці. У сайту є безкоштовна програма, яку можна скачати на будь-який пристрій.

7) XpatJobs – спеціальний сайт, де можуть знайти роботу спеціалісти. Для мігрантів без досвіду чи відповідного сертифіката на сайті значно менше можливостей.

8) Trabajando – сайт із серйозним підходом до публікацій від роботодавців. Середня кількість актуальних вакансій, які доступні цілодобово, становить близько 10 тис. Майданчик може вимагати сертифікати чи інші документи. Так претендент впевнений у чесності компанії. В Іспанії шахрайство з працевлаштуванням не рідкісне явище.

9) Elcontacto – майданчик як база із зібраними вакансіями. Вона має інтерфейс, перекладений російською мовою, що є істотною перевагою. Сайт спочатку створений для слов‏׳ян, які хочуть переїхати до Іспанії.

10) SuperProf – платформа для працевлаштування вчителів та педагогів. Є варіант працевлаштування віддалено.

В Іспанії є можливість працевлаштуватися, але в країні існують труднощі в адаптації іноземців. Робота в Іспанії дуже популярний запит в інтернеті.

2022-09-23