ТОП-10 книг для розвитку особистості

ТОП-10 книг для розвитку особистості

Книга-не тільки стильний елемент хіпстерів у кав’ярнях, а й повноцінний інструмент розвитку. Як курси, або подкасти.

Сьогоднішня наша стаття написана у співпраці з видавництвом Vivat, для тих, хто постійно скролить сайти книгарень з вічним питанням-що б почитати, аби отримати мотивацію та стати кращою версією себе.

ПЛЕЧЕ ДО ПЛЕЧА, Б. Маркус, Ґ. Ешлі
На роботі ми проводимо більшість свого часу. У книзі Ви дізнаєтеся як налагодити взаємовідносини з колегами, та працювати продуктивно.

ЗМІНІТЬ ЗВИЧНИЙ СЦЕНАРІЙ, О. Клафф
Люди невпевнено відмовляють, коли Ви презентуєте їм свої ідеї? Просто змусьте їх любити Ваші ідеї, немов власні.

ЯК СТАТИ МИТЦЕМ?, Д. Сольц
Обов’язкова книга для всіх, хто бачить своє майбутнє у креативній/творчій сфері. Як досягти визнання та гармонії на шляху до мети.

ЯК НЕ СТАТИ ОВОЧЕМ, О. Мороз
Часто здається, що в Інтернеті дурять? Бачите навкруги шахрайство, не розумієте, кому це потрібно і як це працює? Ця книга для Вас!

NETFLIX І КУЛЬТУРА ІННОВАЦІЙ, Р. Гастінгс, Е. Маєр
До компанії щорічно намагаються влаштуватися тисячі спеціалістів. Команда робітників сформована, ефективна та інноваційна. Мотивуюча історія лідерів ринку, після якої не захочеться стояти на місці.

ЖІНКА, ЯКА МАЄ ПЛАН, М. Маск
Історія супермоделі, якій за сімдесят. У тридцять один вона стала матір‘ю одиночкою, виховала трьох дітей. Один з яких-Ілон Маск, став відомим на весь світ.

ВВАЖАЮ, ЩО ВИ ПОМИЛЯЄТЕСЬ, С. Голланд, Б. Сільвенс
Як вивести розмову з глухого кута-гайд. Сваритеся зі всіма, з ким починаєте говорити про політику, чи релігію? Прочитайте, буде корисно.

ЗАВЖДИ ЇЖДЕ ЛІВОЮ РУКОЮ, Р. Бгарґава
Оригінальні поради для всіх, хто прагне досягти успіху. Автор розказує як у нього налагодилося життя після того, як він наважився піти проти системи.

ДУМАЙ І ДІЙ ЯК КІТ, С. Ґарньє
40 котячих характеристик, які допоможуть людині у повсякденному житті.

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ РОЗУМУ, М. Сіґман
Подорож до світу інтелекту, провідником до якої стане нейронаука. Двадцять років дослідження на сторінках невеликої книги.

Підбірка книг сформована за допомогою Інтернет-магазину відомого видавництва VIVAT, всі перераховані вище книги Ви можете купити у них. Vivat-одне з трьох найбільших видавництв України, воно було засновано у 2013 році. Замовити книгу можна на сайті - зручна оплата, швидка доставка, великий вибір. Постійні акції та розпродажі дозволять купити книгу за приємною ціною. А той, хто досі не скористався тисячою гривень - може розрахуватися за допомогою єПідтримки.

До речі, на сайті VIVAT настільки великий вибір, що можна просто скролити та підбирати варіант книги, яку почитати наступною.

Читайте, розвивайтесь разом з univer.in.ua та VIVAT.

2022-01-29