Гігієна рук дуже важливий принцип чистоти на сьогоднішній день. За її підтриманням необхідно стежити як в домашніх умовах, так і в громадських місцях. Ємності з миючими засобами бувають різними. З дитинства ми пам׳ятаємо різнокольорові мильниці з кусковим милом. На зміну їм прийшли рідкі миючі засоби і дозатори для їх зберігання. Диспенсери, так їх ще називають, видають гігієнічний засіб для рук порційно. Такий спосіб використання є економічним і гігієнічним, так мінімізує контакт рук з поверхнями. Дозатори мають всілякі форми, типи, обсяги і дизайн. Тому вони отримали широке застосування як вдома, так і в офісах. Дозатори для рідкого мила на будь-який смак і бюджет представлені на сайті https://solaris.com.ua/.
Основні види диспенсерів
Механічний і сенсорний дозатори відрізняються принципом функціонування.
Найбільш популярним і бюджетним є механічний тип. Достатньо всього лише натиснути на кнопку і порція мила вже у вас в руках. Не рекомендуємо використовувати ці агрегати в місцях з великим потоком людей, так як дотик відбувається з тією частиною, де найбільше скупчення мікробів.
З сенсорним типом або автоматичним не відбувається контакту. Досить піднести руку до спеціального отвору і видається порція кошти. Їх добре використовувати в зонах з великою прохідністю людей.
За типом механічного принципу роботи можна додати ліктьові дозатори. Їх особливість в тому, що дозування відбувається за допомогою натискання на важіль ліктем. Таким чином виключається контакт з брудними кистями рук.
Спосіб кріплення
Поширені такі види диспенсерів: настінні, переносні і вбудовані.
- Найпростішим і зручним варіантом вважаються настінні прилади. Простий монтаж до стіни над умивальником гарантує, що його не зможуть вкрасти або впустити на підлогу.
- Переносні дозатори ставлять на умивальнику, полиці або іншій поверхні. Їх легко переміщати з одного місця в інше. Дуже підходить для домашнього варіанту. Зустрічаються також моделі в яких поєднані два види кріплення.
- Вбудовані моделі можуть бути найрізноманітніші. Завдання такого способу кріплення, щоб заховати ємність з милом з видного місця. Сам дозатор може бути вбудований в стільницю, полицю, стіну. На виду залишається лише клапан для подачі кошти і кнопочка для натиску. Такі варіанти використовують в лаконічних минималистических інтер׳єрах.
Матеріал виготовлення
Найдоступнішим і простим виявився пластик. Такі моделі не розраховані на використання великою кількістю людей. З пластика виготовляють найчастіше переносні невеликі вироби. Більш міцними надійними вважаються зразки з алюмінію і нержавіючої сталі. Вони не піддаються корозії, витримують механічні дії, стійкі до високої вологості. Не вимагають особливого догляду для збереження свого презентабельного вигляду.Найбільш естетичні-це Диспенсери, виготовлені зі скла. Вони приваблюють своєю лаконічністю дизайну. Прозорий корпус дозволяє не тільки урізноманітнити колірну гамму миючого засобу, але і легко відстежити коли необхідна дозаправка дозатора.
Спосіб заправки
При виборі дозатора потрібно звернути увагу на спосіб заправки мила. Вони бувають наливні і картриджні. Наливні ємності заповнюються по необхідності. Вони дешевші, але вимагають більшого ретельного догляду для підтримки чистоти. В картриджних пристроях ємності є одноразовими. Це допомагає дотримуватися високих вимог до гігієни. Важливо при виборі дозатора звернути увагу на виробника, які гарантує якість пропонованого товару.
Підбираючи пристрій, орієнтуйтеся на свої переваги і перераховані вище фактори. Широкий вибір дозволяє знайти дозатор для всіх випадків.