Телескопічні моделі кухонних витяжок

Для того щоб повітря на кухні було свіжим і чистим, зовсім не потрібно витрачати нечувану суму грошей. Зверніть увагу на моделі телескопічних витяжок. Телескопічні кухонні витяжки є аналогом звичайних вбудовуваних моделей, і в той же час обійдуться вам набагато дешевше. Установка телескопічних витяжок має певні особливості. Такі моделі встановлюються прямо в дно кухонної шафки. Така установка робить корпус витяжки непомітним стороннім очам. Видно лише передня панель обладнання та його нижня частина. Саме висування передньої панелі та активує роботу телескопічної витяжки.

Особливості телескопічних витяжок бренду Вентолюкс

Ширина витяжок 50, 60 сантиметрів дозволяє використовувати їх разом із кухонною технікою стандартного типу. Можливе встановлення телескопічних витяжок у комплектації із звуженими варильними панелями, духовками різних типів та мікрохвильовками.

Беручи до уваги ту обставину, що видно лише передню частину витяжки та її днище, покупці насамперед звертають увагу на колір цих деталей. Це важливо для того, щоб телескопічна витяжка гармонійно інтегрована в інтер‏׳єр кухні. Для того, щоб полегшити вибір, компанія Вентолюкс пропонує широкий асортимент різних колірних рішень. Можна вибирати серед чорних та білих, кремових та коричневих моделей з нержавіючої сталі. Окремі моделі бренду виготовляються із декоративного скла або емальованої сталі.

Функціонал телескопічних витяжок

Ціни на телескопічні витяжки на порядок нижчі, наприклад, кухонних купольних витяжок. Середня різниця у цих товарних позиціях у два-три рази, але трапляється і більший ціновий розрив.

Продуктивність телескопічних витяжок у широкому діапазоні від 430 до 1200 м3/год також дозволяє підібрати оптимальний для кожної кухні варіант. Ефективними є витяжки даного типу на кухнях площею 35-40 м. кв.
Управління телескопічними витяжками виконується за допомогою перемикачів на передній панелі. Також у продажу є моделі із сенсорним керуванням. Режим роботи витяжки можна вибирати заздалегідь, перед включенням і висуванням передньої панелі. Щодо швидкостей, то телескопічні витяжки розраховані працювати у двох, трьох і п‏׳яти швидкісному режимі.

Висвітлення телескопічних витяжок може бути на галогенних лампочках чи LED лампах. Продуктивність – від 430 до 620 м. куб. витяжки можуть працювати в режимах відведення та рециркуляції.

Затребуваність телескопічних витяжок

Потреба телескопічних кухонних витяжок досить висока, і за популярністю вони поступаються хіба що похилим моделям. Досить непоказний дизайн телескопічних витяжок повною мірою компенсується такими перевагами, як:

  • можливість змонтувати додаткову шафку;
  • багатофункціональність;
  • широкий модельний ряд;
  • низька вартість.

Перш ніж зупинити свій вибір на певній моделі, потрібно взяти до уваги такі деталі:

  • можливість монтування витяжки в кухонну шафу;
  • розрахунок ширини телескопічної витяжки та кухонної шафи;
  • розрахунок відповідності потужності витяжки та площі кухні (на маленьких кухнях встановлювати витяжки з потужністю понад 750 м. куб. безглуздо).

Перед покупкою обов‏׳язково потрібно уважно ознайомитись зі схемою встановлення обладнання. Моделі телескопічних витяжок відрізняються між собою:

  • глибиною та висотою;
  • довжина висувної панелі.

Ці та інші деталі визначають вибір певної моделі, так як розміри певної витяжки можуть підійти не до всіх кухонних шафок.

Насамкінець можна відзначити, що витяжки телескопічного типу – це оптимальний варіант для кухні, в якій вільний простір допускає встановлення додаткової шафки. Купуючи таку модель, варто пам‏׳ятати, що телескопічним витяжкам потрібно обов‏׳язкове очищення жироуловлювальних алюмінієвих фільтрів як мінімум один раз на два місяці. При активному застосуванні чищення може знадобитися частіше. Якщо ретельно дотримуватись цих рекомендацій та не ігнорувати їх, ефективна робота телескопічної витяжки на довгі роки буде гарантована.

 
 
 
2022-07-18