Створюйте й діліться унікальним відео резюме

Відео презентація – незамінний помічник під час пошуку віддаленої роботи, вакансії в іншому місті або за кордоном. За сумних часів сьогодення, коли мільйони українців втратили житло й роботу, стали вимушеними переселенцями, це як ніколи актуально. 

Безплатне професійне резюме у відео форматі

Відео резюме C-Me – це можливість підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем. Ви зможете побачити себе з боку, потренуватися у самопрезентації та зрозуміти, що потрібно виправити, як покращити навички самореклами. Формат відео легше сприймається. Грамотне стисле резюме представить всі моменти, що цікавлять роботодавця, набагато швидше, ніж це можна розгледіти з текстової стандартної анкети. Це не тільки заощадить вам дні й години роботи, але й допоможе підвищити ваші шанси з роботодавцями, які цінують візуальні резюме над традиційними.

Як працює відео презентація C-Me?

Щоб створити відео резюме онлайн за допомогою додатку C-Me, необхідно виконати 5 простих кроків.

  • Відкрити безплатний обліковий запис на web-сайті відеорезюме. Для реєстрації можна використовувати електронну пошту, обліковий запис Google або Facebook.
  • Після входу в систему потрібно натиснути кнопку +Video CV у верхньому правому куті.
  • Далі заповнити дані свого резюме у профілі: особисті дані, досвід роботи, освіта, професійні досягнення та сильні сторони.
  • Підготуватися до відео зі своїм сценарієм. 
  • Записати професійну відео презентацію за розділами: вступ, навички та досвід на ноутбук або смартфон. 

Створіть відео резюме для кар‏׳єри

Інноваційна платформа C-Me дозволяє створювати професійне відео з доступом до зразків резюме. Не соромтеся поділитися презентацією, використовуючи кнопку «поділитися». Або можете скопіювати посилання на відео презентацію та надіслати його будь-яким потенційним роботодавцям. Найчастіше перше враження є вирішальним під час тестування нових співробітників. Тому вміло створене відео резюме допоможе вам виглядати впевнено, у той час, як звичайна співбесіда може завершитися невдачею. 

Правила створення відео резюме

Якщо кандидат не має великого досвіду роботи й не може похвалитися якимись визначними навичками, звичайне резюме, швидше за все, буде відсіяно ще на етапі первинного відбору претендентів. У відео профілі є можливість розмістити значно більший обсяг інформації про претендента й  правильно створити переконливий та авторитетний образ.

Не залишайтеся непоміченими хоча б ще один сьогоднішній день.

 
 
 
2022-04-28