Поширені помилки під час написання курсової роботи

Замовити курсову роботу дуже часто прагнуть ті, хто вже знає які таємниці ховає в собі ця невелика за обсягом письмова праця. Курсова робота є самостійним науковим дослідженням студента, яке виконується ним з опорою на певні вимоги міністерства та індивідуальні вимоги ВНЗ, де навчається студент.

 

Структурними елементами майєе кожної курсової роботи є: титульний лист, зміст, вступ, основна частина роботи (теоретична частина - в ній викладені різні підходи та позиції до зазначеної наукової проблеми; практична - є гармонійним продовженням першої частини та розкриває проблематику на прикладах), висновки, список літератури. У деяких випадках у курсовій є додатки. Студенти, під час написання курсової доволі часто роблять помилки, серед яких в тому числі й наступні:

  • зміст роботи не відповідає заявленій темі. Перед тим, як віддати роботу рецензенту слід зіставити мету та завдання, зазначені у вступі з отриманими висновками. Вони мають корелювати між собою;
  • у роботі є плагіат. На всі запозичення за текстом мають бути зазначені посилання. Використання чужих ідей із перероблюванням тексту за допомогою синонімайзерів заборонено;
  • є великий відсоток запозичень за текстом;
  • непропорційні обсяги розділів. Не може бути теорія на 20 сторінках, а практика – на 3. Розділи мають бути приблизно однакові;
  • текст роботи неправильно оформлений;
  • використання застарілої літератури під час написання тощо.

 

Аби їх не робити доведеться витратити велику кількість часу на вивчення методичних рекомендацій, ДСТУ тощо. Якщо у студента багато часу немає, чи він не впевнений чи впорається з усім цим, варто замовити курсову роботу в “Наука Сервіс”. Автори виконують роботи з педагогіки, соціології, права, програмування, психології тощо. 

 

Компанія гарантує високу якість письмових робіт, відрізняється доступною ціновою політикою (курсова обійдеться приблизно в 700 гривень), гарантує виконання роботи в обумовлений термін, безплатно вносить правки у разі необхідності. 

 

Замовити курсову роботу - дійсно краще рішення для всіх, незалежно від того, чи має студент навички написання наукових праць чи ні. Хай там як, написання курсової вимагає часу та зосередженості. Студентські роки пролітають так швидко – краще витратити їх на спілкування з однолітками, більш детальне опрацювання лекційних матеріалів від викладачів, або ж просто час із сім‏׳єю.

2022-06-22