ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

Читаєте цю статтю замість того, щоб готуватися до екзаменів? І правильно робите! Бо перед тим, як щось робити, треба скласти план. Саме цим і займемося.

1.Оберіть що складати

У цьому році кожен випускник має скласти щонайменше 4 навчальних предмети. Серед обов‘язкових-українська мова, математика, історія України/іноземна мова та один предмет з переліку: історія України, географія, біологія, фізика, хімія, англійська/німецька/французька/іспанська мови. Максимум доступних до здачі предметів-5. Для того, щоб визначитися що складати, треба ознайомитися з вимогами. Частіше за все вони розміщені на сайтах університетів.

2.Визначте початковий рівень

Пройдіть пробне ЗНО, ознайомтеся з завданнями. Це допоможе визначитися коли почати підготовку, а також буде стартом. Згодом, Ви зможете порівняти результати. Це мотивує.

3.Вибір курсів/репетитора

Цей етап-найголовніший. Саме він стає вирішальним у питанні якісної підготовки. Піклуючись про читачів статті, ми обрали варіант, який здається нам найкращим-курси підготовки до ЗНО.

Підготовка на курсах від відомої компанії «На урок»-це, передусім, багато практики. Вчителі розв’язують завдання з екзаменів минулих років, аналізують, та знаходять найлегші способи рішення. А це дуже важливо, враховуючи обмежений час на екзамені. Середній бал ЗНО у студентів курсів «На урок»-179. З таким балом можливо вступити навіть в трійку найращих ВНЗ України. А також, отримати червоний атестат. З психологічною підтримкою професійних викладачів у студентів зникне страх екзамену. Кожен буде впевненим у своїх знаннях.

Заняття проходять онлайн. Це означає, що учень не буде витрачати час на дорогу, зможе займатися під час будь-яких карантинних обмежень. Випускникам вкрай важливо розумно використовувати свій час. Онлайн курси-найбільш логічний варіант. Кожне заняття буде записане, студенти зможуть передивлятися ключові моменти. Де речі, «На урок» використовують гейміфікацію навчального процесу.

У кожного учня є шкала ефективності навчання. Також доступний відкритий рейтинг учнів класу. Тому, як батьки, так і учні, зможуть стежити за прогресом.

Закінчимо нашу статтю цікавими фактами:
⁃ 41 202 випускники не склали ЗНО, отримавши меньше 100 балів;
⁃ 64 880 випускників не вступили на бюджет, через незадовільні бали ЗНО;
⁃ 179 балів-середній результат учнів курсів «На урок».

Отже, приділіть увагу правильному вибору курсів, обов‘язково відстежуйте прогрес, та не втрачайте мотивацію!

2021-12-03