Особливості вибору екіпірування для зимової рибалки

Зимова рибалка – чудовий спосіб відпочити у лоні природи за улюбленим заняттям. Рибалити на лід ідуть, як любителі, так і досвідчені та навчені життям старожили. Якщо для початківців важливе в першу чергу якісне та надійне спорядження, то для професіоналів не останнє значення має одяг. Тому що правильно підібране екіпірування зробить відпочинок біля лунки комфортним за будь-яких примх зимової погоди. Яким критеріям якості повинні відповідати зимові костюми для рибалки Норфін? Як правильно підібрати такий одяг та чим костюми Норфін відрізняються від інших?

Поради щодо вибору зимової екіпіровки

Відправляючись на риболовлю потрібно одіватись відповідно до погоди. А вона взимку буває дуже перемінливою: зранку мороз - вдень відлига, з обіду сніг з дощем, а ввечері хуртовина. Тому одяг має бути універсальним, в якому буде завжди буде комфортно. Саме такий рибальський костюм можна вибрати на norfin.com.ua, де серед численної колекції моделей знайдеться «свій» варіант.

Основні характеристики, на які потрібно звернути увагу при виборі екіпірування:
1. Водонепроникність – здатність костюма відштовхувати воду, не допускаючи її потрапляння в середину.
2. Паропроникність – це властивість тканини поглинати пару (надмірну пітливість) та виводити її назовні.
3. Температурний бар"єр – температура повітря, за якої людина не буде відчувати холоду.
4. Зручність та комфорт. Костюм має бути пошитий анатомічно правильно аби не сковувати рухи.


Але найбільш важливими для зимового одягу є тканина, з якої виготовляється костюм та утеплювач в середині. Саме від їхньої якості і залежать усі чотири вище зазначені показники. В костюмах Norfin використовується багатошарове високоякісне мембранне волокно Nortex Breathable, а утеплювачем є Hollofil або Thermo Guard. В сукупності ці матеріали дозволяють виготовляти одяг, який витримує температуру до -40 °C та не промокає декілька годин.
У комплект будь-якого зимового рибальського костюму входить куртка з капюшоном та штани або напівкомбінезон.


Якою має бути куртка зимового рибальського костюму?


Зимова куртка повинна бути теплою всередині та стійкою до негоди зовні. Крім високоякісної тканини з якої виготовляється продукція, важливим показником рибальського спецодягу є функціональність. Тому особливе значення приділяється кишеням та їх кількості. Чим більше кишень, тим практичнішим є виріб, адже тут спрацьовує принцип «усе під рукою». Внутрішні кишені куртки призначені для носіння документів, телефону, гаманця та інших необхідних речей. Додатково утеплені об"ємні кишені зовні допомагають зіргіти руки.


У виборі зимового костюму також важливо приділити увагу фурнітурі. Змійки-блискавки повинні бути якісні та захищені від проникання вологи спеціальними планками на липучках.
Регулювати пояс та рукави куртки допомагають фіксатори на шнурках та текстильні застібки, а довжина виробу має бути такою, аби при присіданні штани в районі поясу були закриті.


Також для спецодягу важливими є наступні якісні показники:
• проклеєні (спаєні) шви;
• еластичні манжети на кінцях рукавів у формі напіврукавиць;
• підсилений матеріал в зоні ліктів;
• еластичні лямки на поясі;
• присутність світловідбивних елементів.
Не варто забувати про наявність капюшона, який слугує для захисту обличчя від снігової заметілі та шквального вітру з дощем. Капюшон повинен мати декілька стягуючих фіксаторів для регулювання глибини на форми.
Усі вище зазначені деталі чітко продумані та вдало реалізовані у костюмах Норфін.


Що необхідно знати про штани?
Хороший зимовий рибальський костюм має комплектуватися не звичними штанами які закінчуються на поясі, а напівкомбінезоном з високою спинкою та регульованими підтяжками.
Що стосується кишень, то тут доречними будуть як основні, так і бокові накладні кишені, які закриватимуться клапанами, та дозволять зберігати більш об"ємні предмети.
Тканина в зоні колін та стегон повинна бути підсилена та утеплена знімними вставками. Окремі моделі, наприклад, Norfin Discovery чи Explorer Camo мають снігозахисні гетри, які унеможливлюють потрапляння снігу у взуття.


Замки-змійки та текстильні застібки (липучки) внизу штанин дозволяють корегувати довжину, та полегшують взування.


Як підібрати розмір костюма?


Іноді трапляється, що замовляючи зимовий костюм для рибалки в інтернеті, можна не вгадати з розміром. Це стається з декількох причин. Перша – виробники використовують різні лекала у пошитті виробів, навіть якщо розмірна сітка однакова. Друга – костюм не комплектується необхідною кількістю застібок та липучок, з допомогою яких дещо завеликий одяг можна підігнати під фігуру.


Компанія Норфін виготовляє зимові рибальські костюми за сучасними технологіями на високоточному обладнанні з урахуванням побажань своїх клієнтів. Тому придбання фірмової екіпіровки на norfin.com.ua ніколи не перетвориться на розчарування, а принесе її власнику лише позитивні емоції.

2021-11-25