Офісне приладдя: магнітні дошки, маркери та аксесуари

Різьба на камені, піктограми на кістках тварин, глиняні й дерев‏׳яні дощечки, папір з папірусу й найтонший пергамент, гусяче пір‏׳я й чорнильні авторучки, сучасні електронні книги – приблизно так розвивалися прикладні технології передачі усних повідомлень. В інтернет-магазині канцтоварів для офісу можна подивитися сучасні магнітні дошки, які допомагають чудово сприймати нову інформацію. 

Дошка магнітна фліпчарт для семінарів, конференцій

З недавнього часу великої популярності набули магнітно-маркерні дошки flip chart – для наочного зображення робочої інформації, проведення презентацій. Неможливо уявити будь-яку компанію або організацію без сучасного офісного приладдя, такого як дошки фліпчарт. Графіки й розрахунки, схеми й планування, діаграми – завдяки наочності, значно підвищується ефективність спільного вирішення завдань, нарад і планерок. 

Магнітні дошки для офісу відрізняються розмірами, наявністю поличок, покриттям поверхні, видом установки – підлогові, навісні, пересувні. Написи на фліпчарті – яскраві, виразні, їх видно з великої відстані. Маркери для дошки можна купувати у наборі або окремо за кольорами. 

Магнітна дошка – ідеальний помічник для навчання

Чудово підходять магнітні дошки для навчання дітей, проведення захоплюючих розвиваючих занять. Можна писати, малювати, розфарбовувати, прикріплювати магнітиками паперові листки з малюнками, картки з тематичними зображеннями, алфавітом або цифрами. Для витирання написів використовуються спеціальні щіточки або губки для сухого стирання, які дозволяють зберегти поверхню фліпчарта в ідеальному стані.  

Непрості маркери для магнітної дошки 

Особливість, на яку необхідно звернути увагу при підборі фліпчарта – маркери. Це важливо, оскільки маркери заправляються спеціальними чорнилами на водній основі. Їх склад відрізняється від чорнила для звичайних фломастерів, маркерів або текстмаркерів, і абсолютно не придатний для фліпчарта. 

Круглий наконечник маркера для магнітної дошки залишає лінію товщиною 2,5 мм. Зберігайте маркери в горизонтальному стані, щільно закритими, так вони прослужать довше. Якщо збираєтеся прикріплювати до дошки папір, то на ньому краще писати звичайними фломастерами.

Офісні канцтовари та приладдя через інтернет

Завдяки оновленому каталогу й зручному функціоналу, тепер замовляти канцелярські товари в інтернет-магазині «Палей» стало ще швидше й приємніше. Крім популярних канцтоварів для офісу, ви зможете підібрати актуальні товари для профілактики й безпеки: рукавички, маски, антисептики. Або придбати офісне приладдя бізнес-класу за найкращими ціновими пропозиціями. 

2021-11-26