Навіщо потрібні ГДЗ для школярів та де їх знайти

Форма домашнього завдання часто носить просто імітаційний характер – потрібно відтворити зроблене на уроці, заповнити лише таблицю тощо. У такій ситуації виконання домашнього завдання не вимагає творчого підходу, достатньо діяти пасивно, за шаблоном. Часто вчитель навіть вимагає певного способу розв‏׳язання завдання, що змушує учня до механічної роботи, обмежуючи його можливості. Тому підлітки можуть вважати виконання домашніх завдань і, отже, і саме навчання нудною роботою.
Коли учням цікаво дізнатися про новий урок і вони вільні від домашньої роботи, вони, природно, хочуть збагатити свої знання, займаючись пошуком інформації самостійно.

Кому і навіщо потрібні готові домашні завдання

Збірками готових відповідей (ГДЗ - готові домашні завдання) можуть користуватись учні, щоб переконатися у правильності виконаного завдання. Батьки користуються цими збірками з тієї ж причини – для перевірки домашнього завдання у дітей. Під час перевірки контрольних та домашніх робіт збірками ГДЗ користуються вчителі, щоб у стислі терміни перевірити роботи. Готові рішення існують з математики, української та іноземних мов, біології, хімії тощо.
Учні використовують ГДЗ для перевірки самостійно зроблених завдань та прикладів, але дехто просто переписує усе з книги. Так, звісно, ​​не варто робити. Завдання розв‏׳язувати необхідно виключно самостійно і лише потім перевірити правильність у збірці готових домашніх завдань, в інакшому випадку це призведе до зниження рівня знань.

Де знайти ГДЗ

Готові домашні завдання з різних предметів можна придбати у книгарнях перед початком навчального року. Кожен розв‏׳язник має відповідати підручнику, за яким учень буде займатися у новому навчальному році. Також можуть бути великі збірки, які об‏׳єднують усі предмети. Такі книги можна знайти і в Інтернеті. Наприклад, завдання з англійської мови для 5 класу можна знайти на сайті https://vidminny.com/5-klas/69-hdz-anhliiska-mova-5-klas.html, а ось нові ГДЗ 2022 року видання до підручника Карпюка https://vidminny.com/5-klas/411-hdz-5-klas-anhliiska-mova-karpiuk-2022.html. На подібних порталах легко можна знайти готові рішення для будь-яких підручників, а також збірки відповідей до контрольних робіт та тестів. До будь-яких матеріалів можна мати доступ у будь-якому місці, де є з‏׳єднання, та з будь-якого гаджета. Також можна завантажити безкоштовно, якщо пропаде зв‏׳язок. На перевірку завдань піде менше часу, навіть якщо ви робите завдання з кількох предметів.

2022-08-19