Майбутнє випускників

Майбутнє випускників-економістів


Економіка давно перестала бути сухою наукою. Сьогодні це проведення досліджень та аналіз даних з використанням новітніх технологій, а також рішення великих бізнес-завдань. Які ж самі затребувані професії в сфері економіки на сьогоднішній день?

Економіст-дослідник


У випускників-економістів завжди є можливість просувати науку. Тут багато плюсів: середа однодумців, спілкування з людьми, які проводять передові дослідження, можливість розвиватися і змінювати світ. Однак таке заняття вимагаєпосидючості, скрупульозності і самовідданості.

Інвестиційний аналітик


Завдання такого фахівця - глибоко вивчити фінансові ринки, предмет інвестицій, надати дані аналізу інвесторам для розрахунку інвестиційної вартості і ризиків, а також для виваженого прийняття рішень по вкладанню грошей в той чи інший проект. Такі фахівці затребувані в бізнесі і корпоративних фінансах, банківській сфері та в інвестиційному бізнесі.

Бізнес - аналітик


Бізнес-аналітик - це фахівець, який займається докладним вивченням внутрішньої структури організації та її зовнішніх ділових зв׳язків. Основне завдання такого фахівця - виявити проблему і знайти шляхи її вирішення. Також бізнес-аналітик займається стратегічним плануванням, бюджетуванням, аналізом і розробкою бізнес-процесів. Ця професія є досить перспективною і високооплачуваною. Такі фахівці користуються попитом у великих компаніях, банківських установах, IT-компаніях, підприємствах видобувної промисловості і так далі.

Фінансовий інженер


Економічна спеціальність майбутнього, яка знаходиться на стику трьох дисциплін: математики, економіки і програмування. Спеціаліст створює нові фінансові інструменти на основі сучасних фінансових технологій, аналізує фінансові ринки, займається статистичним аналізом, оцінює ризики. На таких фахівців є попит як у фінансовій сфері, так і на підприємствах реального сектора економіки.

Фахівець з роботи з великими даними


Ця професія перебуває на стику економіки і програмування. Такі фахівці можуть знайти себе у великих технологічних компаніях. Головне завдання - вивчення великих масивів даних в різних сферах життя, формулювання тенденцій, прогнозування розвитку, рішення бізнес-задач, пропозиція оптимального набору технологій і алгоритмів.

2020-04-03