КУРСИ ДЛЯ СУЧАСНИХ ВЧИТЕЛІВ

Гарний вчитель-який він? Розуміючий, іноді суворий, чесний, справедливий. Та у 21 столітті на плаву залишається лише той, хто постійно розвивається, та знаходить нові способи самовдосконалюватися. Отримати диплом–мало. Треба постійно оновлювати знання, та проходити курси аби одного дня не опинитися «несучасним» вчителем. Лідер ринку–онлайн-курси для вчителів

Онлайн-курси–тренд сучасної освіти. Це швидко, зручно та корисно. Не треба нікуди їздити–можна просто відкрити ноутбук, та продивитися лекції. Як обрати курси, та не опинитися ошуканим? Обирати лідерів.

Онлайн-курси для вчителів від «На урок» –якісний освітній продукт, яким пишається вся команда компанії. Можна обрати напрямки серед: ефективне навчання; Word, Exel та Power Point; ненасильницький підхід у вихованні; педагогіка довіри, та багатьох інших.

Поки Ви відраховуєте бюджет на проходження курсів, ми Вам скажемо-це БЕЗКОШТОВНО. Бо онлайн-курси для вчителів від «На урок» –це інвестиція в майбутнє української оствіти.

Що Ви отримаєте?

⁃ Ви будете в тренді. Знати про всі останні події та новини в області освіти;
⁃ Головне, що Ви отримаєте–досвід, яким з Вами поділяться провідні спеціалісти у сфері освіти;
⁃ Ваші уроки будуть цікаві дітям 21 століття;
⁃ Ви поглибите знання психології дитини, навчитеся використовувати мотиваційні інструменти;
⁃ Ви будете ще більш впевненими у собі, та своєму професіоналізмі.

Як обрати курс?

Відштовхуватися варто від того, на кого Ви навчалися. Треба зробити невеликий «ресерч» (англ. дослідження)–ознайомитися з відгуками, почитати про теми, які будуть підійматися на підвищенні кваліфікації. «На урок» все зробили за Вас. Просто скористайтеся фільтрами. Вони допоможуть дібрати курс, який точно буде цікавим та корисним саме для Вас. Можна обрати курс за ключовими компетентностями, за напрямами, або за категоріями.

Онлайн-курси для вчителів з сертифікатом
Вам не почулося! Після проходження безкоштовних онлайн-курсів для вчителів від «На урок» Ви зможете отримати сертифікат, який підтвердить Ваше старанне навчання задля майбутнього української освіти. Сертифікати, отримані на курсах ТОВ «На Урок», можуть бути зараховані протягом підвищення кваліфікації освітян, як ті, що відповідають вимогам законодавства України.

Зміни в українській освіті починаються з Вас! Пристосуватися до нових реалій освіти–можливо. Проходьте курси від лідеру ринку «На урок»–навчайтесь у професіоналів! Ніколи не зупиняйтесь у своєму розвитку.

2021-11-22