Дозвольте світові вас зрозуміти!

Сьогодні ми розкажемо про дуже актуальну наразі послугу — технічний переклад документації. Вона може знадобитися будь-кому, тому обов’язково збережіть цю статтю. Звичайна поїздка закордон, вступ в іншу країну, еміграція, робочі питання — документи доведеться перекладати. Ми радимо бюро перекладів KLS, вони виконують переклади більше ніж на 30 мов! Серед послуг компанії військово-технічний переклад, переклад у нафтогазовій галузі, переклад інструкцій та технічних описів обладнання, переклад інструкцій для побутової техніки та персональної електроніки, переклад креслень, проєктної документації та специфікацій, переклад проєктів в AutoCAD та багато іншого.

Звісно, перше питання, яке цікавить будь-кого — вартість послуги. Її розрахунок Ви можете замовити прямо на сайті KLS. Просто впишіть потрібну послугу, своє ім’я та номер телефону. Спеціалісти Вам негайно перетелефонують та проконсультують з питання вартості.

Серед переваг KLS можна виділити:
⁃ Якість
Компанія працює за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 17100, ISO 18841.
⁃ Безпека
KLS гарантує конфіденційність! Бюро перекладів надійно зберігає Ваші дані, не розголошує зміст заходів.
⁃ Оперативність
Команія дотримується дедлайнів незалежно від обсягів роботи та складності завдання.
⁃ Лояльність
На Вас чекають персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови, преференції для кожного клієнта.

KLS це:
1. 15+ років на ринку
2. 12 атестацій
3. 2477 проектів тільки за минулий рік

Агенції довіряють такі компанії як: Council of Europe, BILLA, CRH, Пирятин та інші. Прямо на сайті Ви можете переглянути сертифікати та дипломи, перечитати чесні відгуки клієнтів.

До речі, сайт KLS може бути корисним не тільки для потенційних клієнтів, а й для перекладачів. У блозі можна почитати про свіжі новини сфери перекладу, ознайомитися з важливою інформацією, яку має знати кожен спеціаліст. Також, можна замовити обладнання для синхронного перекладу: навушники, кабіни перекладачів, аудіогід системи, системи звукопідсилення.

А на останок — спеціальна пропозиція. При замовленні перекладу онлайн Ви отримаєте знижку 5%.

Заходьте на сайт KLS — довірте відповідальну роботу перекладача професіоналам своєї справи. Чесно, швидко та надійно — спеціалісти компанії обіцяють відмінний результат, а клієнти у відгуках радіють правильному вибору бюро перекладів!

Вже зберігли посилання? Не забудьте, бо обов‘язково знадобиться!

2022-07-05