Світ нових можливостей.

Як би не чинила опір стара система освіти, сучасні тенденції беруть своє. Освіта, робота, життя – все переходить в онлайн.
У кожному місті України збільшується кількість офісів міжнародних компаній. Також збільшується кількість IT компаній та людей, які працюють у цій сфері.

Так, на липень 2021 року в IT сфері було зайнято понад 100 тисяч осіб. З‏׳являється велика кількість різноманітних онлайн шкіл та курсів, які готові дати вам необхідні знання та навички. Від програмування та веб-дизайну, до трейдингу та роботи з криптовалютою. Так-так, криптовалюту можна не тільки "майнити", а ще й купувати та продавати, заробляючи на цьому на багате життя.

Можна, звичайно, намагатися розібратися в цьому питанні самостійно, витратити багато часу, грошей та нервів, набити свої шишки та, можливо, прогоріти. Навіщо? Адже можна пройти навчання в одній зі шкіл роботи з криптовалютою. Наприклад, у Cryptology Key.

У Кріптолоджі Кей вас навчатимуть професійні трейдери, дотримуючись порад яких ви обов‏׳язково досягнете успіху. Криптолоджи створена для розвитку вміння роботи з криптовалютами. Прийти на навчання у Cryptology Key можна з будь-яким рівнем знань. Адже на вибір доступні різноманітні програми навчання. Від Basic до Super Charged:

1. Basic-стартова програма, у межах якої вчать розбиратися у темі з нуля;

2. Advanced-просунута, яка розкриє більше секретів про криптовалюти та допоміжні інструменти;

3. PRO-професійна, яка виводить учнів на новий рівень, а також містить усі матеріали більш простих програм навчання;

4. SuperCharged-програма, в рамках якої навчання проходить у маленьких групах, більше навчальних матеріалів, особистий куратор.

Завдяки цьому цікаво буде як початківцям, так і тим, хто є просунутим трейдером.

Cryptology Key працює за підтримки спільноти "GRUPPIROVKA". GRUPPIROVKA-це актуальні новини зі світу криптовалюти, поради професіоналів, вебінари та багато іншого. Все це доступно в Instagram-акаунті GRUPPIROVKA.

У сучасній Україні створено ідеальні умови для заробітку на ринку криптовалют, попит на неї зростає щодня. А значить-безглуздо упускати можливість піймати цю хвилю успіху. Отримавши доступ до інформації, що надається експертами у світі криптовалют, професійними трейдерами, менторами Cryptology Key та Instagram-спільноти “GRUPPIROVKA”, ваш розвиток буде швидким та успішним.

2021-11-01