БАСЕЙН У ЗАМІСЬКОМУ БУДИНКУ: ОСУШУВАЧІ ТА ІНШІ НЮАНСИ

Басейни в сучасних заміських будинках поступово перестають бути чимось незвичайним, близьким до надмірної розкоші. Свіже повітря, тепле сонце та вода – все це є запорукою гарного відпочинку для будь-якого мешканця кам‏׳яних міських джунглів. До того ж, далеко не всі водоймища придатні для купання, особливо пригнічує санітарний стан водойм у найближчих населених пунктах від мегаполісів. Та й час для поїздок на пляж треба знайти. Тому багато хто вирішує побудувати собі в заміському маєтку закритий басейн, для повноцінного функціонування якого неодмінно знадобляться якісні осушувачі. Тому відразу хочемо відзначити, що знайти їх в Україні можна онлайн за допомогою спеціалізованого інтернет-магазині osushiteli.ua/uk. Тут завжди великий вибір та відмінні ціни.

Отже, питання вибору та купівлі осушувача для закритого басейну ми розібрали, тепер давайте детальніше зупинимося і на інших нюансах.

Басейн у заміському будинку: нюанси

У сучасному ландшафтному дизайні дзеркальні чаші відкритих басейнів є одним із домінантних елементів. Однак Україна – це не Каліфорнія і не спекотна Іспанія, тому коли проходить ейфорія, багато власників розуміють, що рішення "закопати" в землю чималу суму грошей заради використання басейну протягом 3-4 місяців на рік було необачним.

Забудовники стверджують, що приблизно 80% власників котеджів хочуть обзавестися власним басейном, але його будівництво розпочинає лише половина з них. Хороший басейн - це дорога і складна гідротехнічна споруда, але це ще не привід відмовлятися від його покупки та пристрою. Тим більше, що, перейшовши за посиланням https://osushiteli.ua/uk/dlya-basseinov/, можна вибрати за оптимальними цінами якісні осушувачі для басейнів, зокрема від таких топових брендів:

  • Aucma;
  • Dantherm;
  • Fairland;
  • Cooper&Hunter.

Будівництво басейнів активізувалося одночасно з розвитком ринку елітної заміської нерухомості. Колись басейни створювалися тому, що це було модно. Багато хто сліпо копіював картинки з голлівудських фільмів, не враховуючи особливості українського клімату. Крім того, раніше не було кваліфікованих робітників, які знаються на будівництві таких специфічних конструкцій.

В даний час ситуація змінилася - на вітчизняному ринку працюють фірми, в штаті яких є досвідчені фахівці, які ведуть будівництво басейнів з використанням найкращих якісних матеріалів. Саме фахівці рекомендують будувати закриті басейни в прибудовах до основного житлового будинку або окремих будинках, оскільки для ефективного використання басейнів потрібна особлива система гідроізоляції та вентиляції.

Короткий підсумок

Як бачимо, побудувати закритий басейн — не важко, якщо звернутися за допомогою до професійних фахівців. У той же час осушувачі для басейну кожен зможе придбати та самостійно, відвідавши онлайн-магазин osushiteli.ua. Тож не забудьте додати собі його в закладки.

2023-06-11