«Англійська Хелен Дорон» – максимальне оточення English

Інтуїтивне занурення в англомовне середовище, природне розуміння English від народження без уявного перекладу, виховання сучасної особистості – це мета ексклюзивних курсів англійської мови для дітей на Сихові

Інноваційний центр Helen Doron English

Науково доведено, що у ранньому віці діти легко сприймають навчання, швидше запам‏׳ятовують нові слова, їх значення та зміст. У маленьких дітей активних нейронних сполук більше, ніж у дорослого вдвічі. Якщо нейронні зв‏׳язки вчасно не активуються, надалі вони не зберігаються. 

До року діти здебільшого слухають, тому важливо просто вимовляти монологи англійською на будь-яку тему. І тоді до моменту, як дитина починає вимовляти власні слова, у неї вже з‏׳являється багато потрібних слів і фраз. Тому створення на уроках англійської мови природної англомовної атмосфери допомагає спрямовувати та гармонійно розвивати здібності кожної дитини.

Програма вивчення англійської для дітей на Сихові у Львові

У центрі Helen Doron English розроблено понад 20 авторських програм, які дарують дітям любов до вивчення англійської та підтримують на кожному кроці опанування мовою. З невідомої іноземної англійська мова поступово стає близькою та зрозумілою, природним способом мислення та спілкування. 

Усі навчальні програми розроблені та детально опрацьовані провідними експертами з лінгвістики, викладання English та фахівцями з розвитку дітей. Практичні завдання, пісні та вірші, мультфільми створені спеціально для курсів англійської мови для дітей на Сихові. 

Особливості авторської методики

Оригінальна методика Хелен Дорон є ефективною навіть, якщо батьки дітей недостатньо знають англійську. Діти без труднощів, інтуїтивно освоюють вимову, граматику, навчаються вільно розуміти англійську від носіїв мови, з цікавістю вивчають іншу культуру. Кожну спеціальну програму вивчення англійської складено з урахуванням віку та реальних можливостей учнів.

  • Природне вивчення англійської як рідної мови, адже на заняттях звучить лише English.
  • Уроки англійської для дітей на Сихові проводяться у міні групах від 4 до 8 діточок.
  • Незнайомі слова та поняття учні розуміють з пояснень вчителя, на певних діях та жестах, цікавих прикладах та за допомогою наочних посібників.
  • Під уважним наглядом сертифікованого викладача English міжнародного рівня діти знайомляться з новим матеріалом за допомогою живого спілкування, в атмосфері творчості, веселих ігор та музики.

Запрошуємо перейнятися чудовими перевагами школи «Англійська Хелен Дорон» та відвідати безплатне демонстраційне заняття.

 
 
 
2022-09-01