5 популярних IT-напрямків у 2023 році

  

Нововведення та рух вперед — стандартні для інформаційних технологій.  Цього року галузь  IT продовжує швидко розвиватися, пропонуючи безліч цікавих напрямків для молодих спеціалістів, які планують здійснити свою мрію та записатися на курси ІТ. Але який напрямок обрати? Без паніки: зараз про все розкажемо. Ми підготували для вас короткий огляд п‏׳яти найбільш перспективних напрямків в IT.

Які є напрямки в ІТ сфері цього року?

Штучний інтелект та машинне навчання

Штучний інтелект (AI) та машинне навчання є одними з найгарячіших напрямків IT-галузі 2023. AI вже успішно впроваджують в різних галузях: медицині, фінансах, автомобільній промисловості та багатьох інших. 

Якщо говорити простими словами, машинне навчання дозволяє комп‏׳ютерним системам самостійно вчитися та покращувати свою продуктивність з часом. Цей напрямок надає безліч можливостей для розвитку нових продуктів та послуг, які полегшують життя людей.

Доповнена реальність (AR) та віртуальна реальність (VR)

AR та VR-технології стають все більш популярними в геймінгу, освіті, туризмі та бізнесі. Завдяки доповненій реальності, люди можуть взаємодіяти з віртуальними об‏׳єктами в реальному світі. А віртуальна реальність дозволяє повністю зануритися в інші світи та досліджувати нові можливості. AR та VR сприяють інтерактивному навчанню, створенню захоплюючих ігор та покращенню рекламних стратегій відомих брендів.

Кібербезпека

У світі, де цифрові технології стають все більш популярними, кібербезпека відіграє важливу роль. Злочинці й хакери постійно шукають способи отримання незаконного доступу до конфіденційної інформації. Розробка ефективних методів захисту від кібератак та забезпечення безпеки даних стають ключовими завданнями. Кібербезпека є критичним напрямком в IT, та попит на спеціалістів у цій галузі зростає щодня.

Веб-розробка та вебдизайн

Стабільно популярний напрямок, який є одним з найбільш затребуваних для навчання та працевлаштування у сфері ІТ. Високоякісні та функціональні веб-додатки надалі збережуть свою значимість, будь то простий веб-сайт або складний багаторівневий веб-додаток, наприклад, система інтернет-банкінгу. 

Тому якщо ви давно хотіли пройти курси Front End курси або курси веб дизайну — це чудова ідея. 

Big Data

Фахівці з обробки «Великих Даних» займаються розробкою програм, які можуть обробляти великі обсяги даних, систематизувати та аналізувати інформацію. Оскільки розвиток та зростання сучасного інтернету — надзвичайно швидке, попит на спеціалістів з Big Data залишатиметься стабільно високим.

Найзатребуваніші айті професії у 2023 році

А тепер — розглянемо професії іт сфери, які будуть популярними цьогоріч:

 

  • Інженер штучного інтелекту.
  • Product Manager.
  • Інженер Big Data
  • Fullstack-розробник.
  • Хмарний архітектор.
  • DevOps.
  • Блокчейн-інженер.
  • Архітектор програмного забезпечення.
  • Архітектор рішень в галузі інтернету речей.
  • Спеціаліст із вивчення даних.

 

Тож обирайте напрямок, який вам до душі, та починайте шлях до професії своєї мрії! 

 

2023-05-18